Wyjazd parafian na wydarzenia ŚDM

Informacje dla parafian, którzy chcą uczestniczyć w wydarzeniach na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie oraz w Wieliczce-Brzegach.

Uczestnictwo w wydarzeniach ŚDM:

1. Każda osoba będzie mogła uczestniczyć w wydarzeniach BEZ wejściówek w tzw. otwartych sektorach, które będą usytuowane na końcu miejsca spotkania, najdalej od ołtarza i będą zaopatrzone w telebimy.
Planując indywidualny wyjazd na wydarzenia prosimy, aby wziąć pod uwagę utrudnienia komunikacyjne i ograniczony ruch pojazdów w Krakowie i Wieliczce.

Więcej informacji na temat transportu:
http://krakow.pl/komunikacja/200582,1846,komunikat,schemat_organizacji_ruchu_podczas_sdm_2016.html
https://telewizja.krakow.pl/komunikacja-zbiorowa-podczas-swiatowych-dni-mlodziezy

2. Wejściówki na sektory na niedzielną mszę posłania. Jest możliwość odebrania darmowych wejściówek na sektory na niedzielną Mszę Posłania w Brzegach (31 lipca), która rozpocznie się o godz. 10:00. Aby otrzymać wejściówkę należy zapisać się na listę w zakrystii kościoła lub w kancelarii parafialnej.

3. Istnieje również indywidualne wykupienie pakietu uczestnika, który umożliwi uczestnictwo w wydarzeniach podczas Światowych Dni Młodzieży (piątek 29.07- Droga Krzyżowa z Ojcem Świętym; 30-31.07 - Czuwanie z Ojcem Świętym i niedzielna Msza Św. na zakończenie ŚDM). Wyjazd na wydarzenia organizuje parafia w Dziekanowicach, do której można dołączyć.

Pakiet pielgrzyma zawiera wejściówki, ubezpieczenie, transport - przejazdy komunikacją miejską w obrębie miasta i miejsc wydarzeń centralnych oraz plecak pielgrzyma. Cena pakietu wynosi: 190 zł - 10% = 171zł (10% to rabat dla Archidiecezji Krakowskiej).

Zgłoszenia do odbywają się poprzez formularz, płatność dokonywane są do koordynatorki dekanalnej ŚDM, Pauliny Lenart (osobiście lub po wcześniejszym umówieniu się - na konto).

Formularz do uzupełnienia: https://docs.google.com/forms/d/1TvVgKCD7toLX-kKT8-5c7RNMegvSXgtha_5TnY3dkiQ/viewform?edit_requested=true

Wprowadził ŁJ, 2016-07-01

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.