Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania

Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Węglówce pragnie zaprosić na Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania. Teatralna inscenizacja odbędzie się już po raz siódmy.

W tym roku Misterium jest także kolejnym etapem naszego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu w Krakowie.

Przedstawienie odbędzie się 20 marca 2016 r. (Niedziela Palmowa) w godzinach: 15:00 oraz 18:30 w Sali Gimnastycznej Szkoły w Węglówce.

Wejście na spektakl jest bezpłatne, więcej informacji na stronie internetowej Parafii: www.parafiaweglowka.pl oraz na facebook’u.

Scenariusz przedstawienia oparty jest na podstawie Ewangelii; reżyseria i wykonanie: Parafialna Grupa Młodzieżowa w Węglówce.

Niech to Misterium, które jest wyjątkowym widowiskiem trwającym około dwóch godzin, będzie dobrze spędzonym czasem w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich, aby wspólnie przeżyć mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa oraz dobrze przygotować się na najważniejsze święta Wielkiej Nocy.

Z wyrazami szacunku zapraszają:
ks. Krzysztof Ligocki – proboszcz
ks. Sergiu Plugaru – wikariusz
Parafialna Grupa Młodzieżowa "SALKA"
Komitet Parafialny ŚDM Kraków 2016

Wprowadził ŁJ, 2016-02-24

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.