Święto społeczników z powiatu myślenickiego.

Już wkrótce w Wiśniowej spotkają się lokalni działacze z całego powiatu myślenickiego i okolic. Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza na Galę Działaj Lokalnie. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Gala odbędzie się 23 lutego 2016 r. o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej. W czasie imprezy zaprezentowane zostaną inicjatywy zrealizowane w ramach programu Działaj Lokalnie oraz ich pomysłodawcy. Widzowie będą mieli również okazję obejrzeć filmy nadesłane na konkurs „Opowiedz”, które powstały w efekcie realizacji tegorocznych projektów. Na gali wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia dla najlepszych inicjatyw. Dodatkowo na wszystkich przybyłych będzie czekał poczęstunek.
Po Gali o godz. 18.30 odbędzie się spektakl \"Ikona\" przygotowany przez Teatr przy Drodze. Teatr zrzesza głównie aktorów-amatorów. Skupia ludzi kochających teatr i pragnących dzielić się tą miłością do sztuki z innymi. Scenariusz do \"Ikony\" napisali Zbigniew Kaleta i Eda Firek.
To intrygująca historia o miłości! Ona i on. Spotkali się, pokochali, zranili i rozstali. Po latach, w dramatycznych okolicznościach, próbują zrozumieć, dlaczego im się nie udało - mówi Zbigniew Kaleta.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja ARTS, która od 2013 roku jest Ośrodkiem programu Działaj Lokalnie. W ubiegłym roku na realizację 16 pomysłów wspierających lokalne społeczności przekazano 50.000 złotych.


Wprowadził ŁJ, 2016-02-22

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.